דף בית
 
 
אודות
 
 
צור קשר
 
 
מאמרים
 
 
מומחים
 
 
אינדקס עסקים
 
 
פרסום באתר
 
 
מוצרים
 
 
פורומים
 
 
חדשות בענף
 
 

 

ביקור במפעל אדמה מכתשים ביום עיון בשיתוף חברת ZETES ואדמה

 

אתמול (12 בפברואר 2020) התקיים יום עיון במפעל אדמה מכתשים בבאר שבע. הסיור והכנס אורגנו על ידי חברת Zetes אשר מטמיעה את פתרון ניהול העקיבות בקווי האריזה במפעלי אדמה מזה שנה וחצי.

בכנס השתתפו מעל 100 נציגי חברות שונות אשר ביקשו ללמוד ולהכיר את הנושא מקרוב. בכנס הוצגו האתגרים השונים שעמדו בפני חברת אדמה לפני ההחלטה על פרויקט הקידוד והעקיבות וכיצד נענו באמצעות פתרון ZetesAtlas של חברת  Zetes .

לאחר ההרצאות התקיימו סיורים מודרכים בקווי הייצור, האריזה והעיטוף.

פתרון ניהול עקיבות רלוונטי למספר תעשיות כגון: פארמה, Health care, רכיבי אלקטרוניקה, Semiconductor, מזון, כימיקלים, טבק, תעשייה ביטחונית/תחמושת, מוצרי בטיחות (מוביל איי וכד'), תעשייה קיבוצית,ופונה לאנשי המפתח בארגון כגון: מנהלי תפעול/לוגיסטיקה, מנהלי יצוא/יבוא, מערכות מידע ואבטחת איכות.

 

מתוך כתבה שפורסמה בחודש יוני 2018:

חברת ADAMA מהמובילות בעולם בתחום הגנת הצומח, בחרה ב - Zetes במטרה לשפר את עקיבוּת המוצרים הסופיים ברחבי מפעליה בישראל. בעקבות החמרת התקנות העולמיות וכתגובה לביקושים בשוק, Adama מבצעת אופטימיזציה של קווי האריזה שלה כדי להיאבק בזיופים, לשמור על שלמות ותאימות המוצרים, לחזק את אבטחת שרשרת האספקה ולהבטיח את ביטחון הלקוחות. לאחר בחינה של פתרונות ממספר ספקים, בחרה ADAMA בפתרון לניהול תהליך האריזה מבית Zetes, ZetesAtlas. הפתרון יספק יכולות אוטומטיות לחלוטין של סריאליזציה, זיהוי ועקיבוּת בקווי האריזה של ADAMA ויבטיח דבקות בתקני רגולציה מקומיים וגלובליים ההולכים ומחמירים.

 

יעילות תפעולית:

ZetesAtlas משפר את הביצועים בקווי האריזה ומבטיח זיהוי ועקיבוּת מאובטחים עבור כלל התהליכים. בנוסף הפתרון מאפשר לארגונים להשיג יעילות תפעולית מרבית באמצעות צמצום פעולות ידניות, הפחתת הסיכון לטעויות וחסכון בזמן יקר של צוות העובדים.

 

 

 

 

 

 

 


דף הבית | אודות | צור קשר | תקנון האתר