דף בית
 
 
אודות
 
 
צור קשר
 
 
מאמרים
 
 
מומחים
 
 
אינדקס עסקים
 
 
פרסום באתר
 
 
מוצרים
 
 
פורומים
 
 
חדשות בענף
 
 

 

 פתרון שקילה ניידת  משולבי מסופונים  בפרויקט לניהול ואיסוף נתונים בקומפלקס מכבסות

 
חברת קיוסי-טק, המתמחה בתחום פתרונות שקילה ניידים וחברת BOS DIMEX , השלימו לאחרונה פרויקט של מערכות שקילה ניידת מתוצרתRAVAS  הולנד  ומערכת תוכנה וחומרה מבית BOS DIMEXבפרויקט איסוף נתונים במכבסה גדולה בישראל.
חברת RAVASהולנד המיוצגת ע"י חברת קיוסי-טק מפתחת ומייצרת מגוון פתרונות שקילה ניידת לסביבת כלי השינוע לייעול תהליכי השקילה בתעשייה ובמרכזים לוגיסטיים. שימוש במערכת שקילה ניידת מאפשרתאופטימיזציה של תהליכים לוגיסטיים על-ידי יצירת מידע, חיסכון ברצפת מחסן – חיסכון במ"ר,  קיצור זמני שינוע ושקילה באופן ניכר והתייעלות מיידית של מערכת הלוגיסטיקה. מערכת השקילה הניידת מחזירה את ההשקעה בפרק זמן קצר.
חברת BOS DIMEX מקבוצת BOS הנסחרת בנסד"ק שילבה בפרויקט מערכת תוכנה BOS ID לאיסוף נתונים אוטומטי וחומרת מסופונים מסוג CK3 של חברת INTERMEC TECHNOLOGIES וכן מדפסות ניידות מבית ZEBRA.
תוכנת BOS ID מבית בוס דיימקס הינה החוט המקשר בין פריטי החומרה בפרויקט ומאפשרת איסוף נתונים נייד יחד עם מערכת השקילה הניידת מבית קיוסי-טק.
המערכות שהותקנו בקומפלקס הכביסה הינן עגלות משטחים הידראוליות ידנית עם מערכת שקילה וצג שקילה בדיוק של 0.1% מהמשקל הנמדד, בחלוקה של 200 גרם וכושר שקילה עד 1.6 טון , המערכות מופעלות ע"י סוללה, התקני מזלגות שקילה המחליפות את מזלגות השקילה במלגזות משקל נגדי חשמליות בדיוק של מהמשקל הנמדד 0.1%, בחלוקה של 1 ק"ג וכושר שקילה .52 טון צג השקילה הותקן בתא הנהג, המערכת מוזנת חשמלית ממצבר המלגזה. הותקנו גם משטחי שקילה סטטיים בצורת "ח" אשר השתלבו במחלקות המיון.המערכות הינן תעשייתיותבעלי מבנה מסבי יכולת ספיגת זעזועים גבוהה מותאמות לתנאי עבודה קשים, רמת אטימות גבוהה IP67.כל רכיבי האלקטרוניקה והמערכת מותאמים לתחום כלי השינוע ולדרישות מחמירות ביותר.
הפתרון משלב מסופונים ניידים מבית INTERMEC TECHNILOGIES ,מדפסות ניידות  תוצרת חברת ZEBRA ותוכנת איסוף נתונים מבית BOS DIMEX תוך ממשק למערכת מערכות המידע של SAP .הפתרון המוצע ע"י החברות מאפשר שינוע מטענים במחסנים ובמשטחי האחסנה, קריאה, ספירה של תכולתדולבים ביעילות, מהירות וברמת דיוק גבוה. ניהול יעיל של המכבסה איסוף נתונים בתחנות העבודה השונות כאשר בכל תחנת עבודה ניתן לבצע שקילה של דולב עם פריטי ביגוד וטקסטיל בתוכו, הזנת נתוני השקילה לתוך מערכת המידע, מלאיממוחשב ,בקרתמלאי, ספירה והתאמהלניירתמלווה, שמירה על עקיבות מלאה של כל הטובין הנכנס למכבסה והטובין היוצא ממנה, שימושבדוחותבקרהומדדיםבאורחשוטףכמנוףלתהליךשלשיפורמתמיד.
תהליך השקילה/ספירה, ניהול ואיסוף נתונים בקומפלקס המכבסות מתחיל כאשר נכנסת משאית בזמן פריקת הדולבים פריטי ביגוד וכביסה נשקלים/נספרים ללא צורך בהגעה למשטח שקילה סטטי. בסיום כל שקילה מקבל נהג המשאית תווית המכילה פרטים המזכים את הלקוח בכביסה נקייה.
 "בבדיקה שערכנו אצל הלקוח נמצא שהטמעת פתרונות השקילה הניידת חוסכות ללקוח 1.5 דקות בממוצע על כל שקילה, שקילה של 6 דולבים בשעה ו-48 דולבים ביום מביאה לחסכון של 72 דקות של מלגזה ומלגזן ביום " אומרת מיכל זלוף, מנכ"ל חברת קיוסי-טק.
"שיתוף הפעולה ההדוק בין החברות BOS DIMEX וחברת QC-TECH יצר למעשה פתרון ייחודי לאיסוף נתונים המשלב שקילה בתנועה עם מסופונים ומדפסות ניידות הראשון מסוגו . חברתנו יחד עם חברת QC-TECH מקבלת בימים אלה כמות לא מבוטלת של פניות מחברות בשוק הישראלי המתעניינות בפתרון המוצג " מוסיף עוזי פריזט , משנה למנכ"ל BOS DIMEX

                                             

דף הבית | אודות | צור קשר | תקנון האתר