דף בית
 
 
אודות
 
 
צור קשר
 
 
מאמרים
 
 
מומחים
 
 
אינדקס עסקים
 
 
פרסום באתר
 
 
מוצרים
 
 
פורומים
 
 
חדשות בענף
 
 

 

 

 

כל מה שרצית לדעת בתחום הברקוד בישראל, באתר פורום הברקוד הישראלי החדש

שמעון מנצור, יזם פורום הברקוד הישראלי

פורום מקצועי חדש בתחום הברקוד הושק לאחרונה בישראל. אתר הפורום נועד להוות מרכז מידע בכל תחום הברקוד בישראל ולמלא את החסר בנושא. ניתן למצוא בו חומרים רבים שהצטברו במשך שנים רבות על ידי מיטב המומחים בתחום הברקוד. בין השאר מקיף אתר הפורום את הנושאים הבאים: יצרנים וספקי ברקוד בעולם ובארץ, פתרונות ברקוד, יועצים, בתי תוכנה ואינטגרטורים למסופונים, בתי דפוס, ציוד קצה לקופות רושמות, ספירות מלאי , שאלות למומחים, קבלת הצעות מחיר ועוד. הפורום הוקם על ידי היזם שמעון מנצור, מנכ"ל לשעבר של אחת מחברות הברקוד המובילות בישראל.

מנצור מסר, כי "לאחר 22 שנה בתחום הברקוד ראיתי צורך להקים פורום מקצועי בתחום הברקוד שלא היה קיים בישראל". הוא הוסיף וציין, כי קהל היעד של הפורום ושל אתר האינטרנט שלו הוא כל חברה העושה שימוש בברקוד ומעוניינת להרחיב את פעילותה בתחום. לטענתו, מכיל האתר מידע מקיף ועדכני אודות קוראי ברקוד, מדפסות ברקוד, מסופונים, RFID, מדבקות, ריבונים וציוד קצה של קופות רושמות.

בפורום הברקוד הישראלי פינת שאלות ליועצים ולמומחים, זאת לטובת ציבור המשתמשים בארץ. שו"ת אלו נועדו לשרת את הלקוחות ולחסוך להם כסף. כנגד מהווה הפורום במה לספקים השונים, באפשרו להם להיחשף, להשיב לשאלות הגולשים ולהבליט את הערך המוסף שלהם.

האתר של פורום הברקוד הישראלי מכיל מגוון חומרי הדרכה, סרטונים, דרייברים למדפסות, תכנות לקורא ברקוד, מאמרים, פרזנטציות, ברושורים של המוצרים, פינת יועצים, דיווח אודות השתלמויות ועוד.

פורום הברקוד הישראלי בבעלותו של שמעון מנצור מהווה פורום ראשון בסידרה של אתרים בינלאומיים המתוכננים להקמה על ידו בתחום. שני אתרים מקבילים הושקו על ידו והועלו לאחרונה לאוויר. האחד הינו הפורום הבינלאומי לברקוד International Barcode Forum והשני מיועד לתושבי אנגליה ומכונה Barcode Forum of UK.

 


דף הבית | אודות | צור קשר | תקנון האתר